Diskusia

Re:Re:Čaute

!-WW-!SKauting | 25.03.2014

No COJ, to veru má čo to do seba :D Som ani nečakal, že takto skoro nejaká odpoveď bude :D

Re:Re:Re:Čaute

Peam | 06.04.2014

Btw., čtu popisek na hl. stránce, jestli znovu začínáte, klidně se k vám připojim, COJ zase tak trošku začínám hrát. :D Když tak skype - crazy.rainbow7

Re:Re:Re:Re:Čaute

!-WW-!SKauting | 20.04.2014

To je tam veru veľmi veľmi dlho :D už ani neviem, že kde chcel obnoviť klan, a potom to asi nejako padlo

Někdy v budoucnu na viděnou!

!-WW-!***Jacob*** | 02.03.2014

Též jsem si vzpomněl na Call of Juarez a konkrétně na klan WW.
Máte pravdu to byly časy. Krásně strávený čas s cojkem.
No mohli by jsme se někdy sejít a zahrát si nějakou mapu.
Teď právě nevím jestli furt jedou servery Techland no což
jestli máte zájem klidně založím server a zahrajem si jako kdysi.

Pište na skype: jacob-147

Doufám, že tuhle zprávu někdo čte a že se někdo ozve.
A mnohokrát díky za prožití tolik zábavy
a srandy s WW klanem tak
AHOJ a někdy v budoucnu na viděnou.

Ahoooj

!-WW-!;;;(L:H);;; | 25.04.2013

Zdaaaar stary klane rad bych take zacal hrat cojko s mim starym klanem jestli jeste funguje ale bohuzel nemuzu najit nas stahovaci rar soubor na ulozto vim ze to tam kopec (asi) daval ale nemohu to najit dekuji za pomoc Doufam ze se legendarni ceh !-WW-! zase vrati a ja zase zacnu killit a budu doufam zase postrach =DDDD

Ahojte

!-WW-!SKauting | 19.02.2013

Otvoril som si túto stránku, zaplavila ma skutočná nostalgia :) Ľudia, boli ste fakt super a bola radosť s Vami hrávať. Väčšina nás to už asi nehrá, ale ja Vám prajem veľa šťastia v iných hrách. Ja som začal hrať hru na iný spôsob, tak si ju tu rovno aj trošku zpropagujem :D

Je to vojensko-politicko-ekonomická hra. Stimuluje skutočný svet. Je to MMOG hra. Krajiny tam bojujú proti sebe, ale Ty si občan, ktorý pracuje, trénuje a aj bojuje. Môžeš sa snažiť iba bojovať alebo rovno začať podnikať respektíve sa stať prezidentom. Sú tam voľby a spropagovať sa môžeš cez tvoje noviny. Česko tam síce nie je (verte mi, lobovali sme, aby Vás pridali, tak by sme boli určite silnejší), ale vítame Čechov medzi nami :)

Registračný link: https://secura.e-sim.org/lan.50008/
Dostanem za to zlato aj ja aj Vy :D

Ešte raz veľa šťastia všade :)

Re:Ahojte

!-WW-!Black | 08.04.2013

Tsss a Češi tam nejsou jak jenom mohli ty .....
svině :D

Re:Ahojte

!-FW-!Peam | 09.07.2013

Wau. Já byl sice dříve u klanu FW, ale sdílím s tebou tu nostalgii, kdy jsem otevřel naší, pak i vaší stránku..To byly časy. Nádherný vzpomínky to jsou. Když jsem šel na COJ asi po roce (před 4 dny) vůbec už mi to nebavilo. A nebylo to kvůli hře, ale kvůli tomu, že už tam nejsou ti lidi, co tam hráli dřív. Už to nemělo tu atmosféru jako dřív. Bylo to vážně super, ale život jde dál. :)

Taky přeju štěstí a díky. Píšu to o 6 měsíců později, ale nevadí. Teď už na tom čase asi ani nezáleží. :-D

Ale hej, mohli by jsme si někdy všichni napsat na skype a pak jít hrát. Kdo tohle čte a též má tu šílenou nostalgii, jsem na skype: nate.ruess , crazy.rainbow7 .
Já osobně nic nehraju, akorát dnes mi přišlo Spec Ops: The line, super hra, ale prostě nic mě nikdy nechytne tak, jako COJ.
Krásný dny, snad si mě někdo přidá. Čaute!:-)

Re:Ahojte

!-WW-!vike | 08.12.2013

Ahoj,
Vzpomněl jsem si na staré časy s cojkem a musel jsem se podívat na tuto stránku... Když si vzpomenu, jak jsme tomu tady vládli, no, prostě respekt :)
Někdy se musíme sejít jako klan a zahrát zase :D
Jenom když se dívám na vaše nicky, tak mi naskakují vzpomínky :O
Mějte se a třeba zase někdy a někde dostanu možnost vás rozstřílet sniperkou ;) :D

Re:Re:Ahojte

!-WW-!vike | 08.12.2013

Lol to video pro rc klan xD

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok